Ми використовуємо файли cookie для покращення вашого досвіду на нашому веб-сайті.

Час оновлюватися. Новий стандарт PHP 8

Вже минуло більше року з часу релізу Альфа версії php 8 і сьогодні можна з упевненістю сказати, що це новий стандарт, який можна і потрібно використовувати повсюдно, щоб вивести свої проекти на якісно новий рівень. Це стосується як продуктивності, так і безпеки, крім того, зроблено крок вперед у плані зручності роботи для розробників. Тепер код для налаштування слухачів подій і обробників перебувають в одному місці, і немає необхідності прокручувати файл до початку, щоб дізнатися, чи правильно налаштований слухач, а також не потрібно турбуватися про написання та керування іменами методів у вигляді рядків.

 

Щоб перейти на нову версію, потрібно зробити резервну копію сайту, перевірити сумісність своїх додатків та движка сайту в цілому, після чого змінити налаштування на хостингу в розділі php. Будьте обережніт.к. на деяких хостингах подібні зміни можуть застосовуватися відразу для всіх сайтів сервера і можуть траплятися "сюрпризи".

 

Важливо відзначити, що сайти які використовують движки старих версій особливо Opencart 2.x в принципі не сумлінні з новою версією, а оновлення пов'язане з великими труднощами, в таких рекомендую утриматися від апдейта і відкласти це до моменту серйозного оновлення сайту.

Залиште перший коментар