Ми використовуємо файли cookie для покращення вашого досвіду на нашому веб-сайті.

Анімація, розваги для Loom Footwear

Сьогодні хочу поділитися такою цікавою анімацією, яку попросили розробити для проекту Loom Footwear - непромокаючі кросівки на Kickstarter. Вона демонструє з яких структурних верств складаються кросівки та які особливості у кожному їх. Головна їхня фішка, в тому, що кросівки дозволяють нозі "дихати", але при цьому абсолютно не промокаються.

Анімація цікава і зовсім не складна у виконанні. 3D модель кросівка нарізається на 4 однакових за розмірами файлу, які мають прозоре тло:

Потім робиться стандартна структура в html і за допомогою position: absolute; всі 4 картинки встають один на одного і виходить, що ми бачимо цілісний кросівок, що складається з накладених фото. Виглядає це так:

Потім застосовується анімація на кожен окремий шар з необхідною однаковою затримкою, щоб шари зависали в початковій і кінцевій точці..image-t1-part-1 {
   animation: top-1 12s infinite ease-in-out;
}
@keyframes top-1 {
 0% {
   transform: translate3d(0px, 111px, 0px);
 }
 25% {
   transform: translate3d(0px, 30px, 0px);
 }	
 75% {
   transform: translate3d(0px, 30px, 0px);
 }
 100% {
   transform: translate3d(0px, 111px, 0px);
 }
}

І в кінці додається анімація для тексту, щоб він так само з'являвся і зникав синхронно з анімацією. Ось власне і все. Оригінал можна переглянути на сайті фірми: Перейти

Залиште перший коментар