Ми використовуємо файли cookie для покращення вашого досвіду на нашому веб-сайті.

Як створити простий favicon за 5 хв

Favicon - це маленька іконка для позначення сайту на вкладці, в закладках і пошуку. Ви бачите їх щоденно практично на кожному сайті. При розробці нового сайту або за редизайном старого виникає необхідність створити з нуля або оновити існуючий. Зробити це можна за допомогою двох інструментів: Adobe Photoshop (в ідеалі) або будь-який інший редактор зображень, навіть Paint теоретично і один з безлічі онлайн сервісів, ми розглянемо мій улюблений favicongenerator.com

 

У Photoshop ви створюєте документ розміром 100*100 або більше, головне співвідношення сторін 1 к 1. Всередину поміщаєте свій логотип або його основну частину без текстового підпису, бажано не використовувати сильно строкаті або складні елементи, т.к. при невеликому підсумковому розмірі буде складно щось розглянути. Потім центруєте своє зображення і зберігаєте у форматі jpg (якість 100%) або png, якщо фон прозорий. І останній крок на головній сторінці сервісу favicongenerator .com Ми вибираємо розмір 64px вказуємо шлях до свого зображення і натискаємо Create Favicon після чого зберігаємо отриманий файл собі на ПК за кнопкою Download.

 

Використовувати отриманий файл можна просто завантаживши його в папку до зображень і потім вказати в налаштуваннях теми, адмін панелі свого сайту, на сьогоднішній день це дозволяє будь-яка CMS система.

Залиште перший коментар